Pija Hocevar

Dosežki mojih bivših učenk

Dosežki mojih bivših učenk

Zala K., flavta, 1.a kategorija, zlata plaketa, Državno tekmovanje, TEMSIG, Slovenija 

Žanin C., flavta, Junior B kategorija, 1. nagrada, Mednarodno tekmovanje Davorin Jenko, Beograd, Srbija

&

Anika S., flavta, B kategorija, 3. nagrada, Mednarodno tekmovanje Davorin Jenko, Beograd, Srbija

Zala K., flavta, 1.a kategorija, zlata plaketa, Državno tekmovanje, TEMSIG, Slovenija 

Žanin C., flavta, Junior B kategorija, 1. nagrada, Mednarodno tekmovanje Davorin Jenko, Beograd, Srbija

&

Anika S., flavta, B kategorija, 3. nagrada, Mednarodno tekmovanje Davorin Jenko, Beograd, Srbija

Zala K., May O., Dejan Z., 1. kategorija, zlata plaketa, 3. nagrada, Dnevi kitare 2019, Mednarodno tekmovanje solistov in komornih skupin, Krško, Slovenija

Zala K., May O., Dejan Z., 1. kategorija, zlata plaketa, 3. nagrada, Dnevi kitare 2019, Mednarodno tekmovanje solistov in komornih skupin, Krško, Slovenija

Trio flavt Metuljčice– Zala K., Anja C., Žanin C., Elementary kategorija, LAUREATE, zlata plaketa, 97 točk; SVIREL, Mednarodno tekmovanje, Slovenija

Kvartet flavt Roš’ce – Neli M., Anika S., Elizabeta P., Ines B., Intermediate kategorija, zlata plaketa, 96 točk; SVIREL, Mednarodno tekmovanje, Slovenija

Trio flavt Metuljčice– Zala K., Anja C., Žanin C., Elementary kategorija, LAUREATE, zlata plaketa, 97 točk; SVIREL, Mednarodno tekmovanje, Slovenija

Trio flavt Metuljčice – Zala K., Anja C., Žanin C., 2. kategorija, 1. nagrada; Mednarodno glasbeno tekmovanje, Beograd, Srbija
Kvartet flavt Roš’ce – Neli M., Anika S., Elizabeta P., Ines B., Intermediate kategorija, zlata plaketa, 96 točk; SVIREL, Mednarodno tekmovanje, Slovenija

Kvartet flavt Roš’ce – Neli M., Anika S., Elizabeta P., Ines B., 2. kategorija, 1. nagrada; Mednarodno glasbeno tekmovanje, Beograd, Srbija

Trio flavt Metuljčice – Zala K., Anja C., Žanin C., 2. kategorija, 1. nagrada; Mednarodno glasbeno tekmovanje, Beograd, Srbija

Kvartet flavt Roš’ce – Neli M., Anika S., Elizabeta P., Ines B., 2. kategorija, 1. nagrada; Mednarodno glasbeno tekmovanje, Beograd, Srbija

Trio flavt Metuljčice – Zala K., Anja C., Žanin C., 1.a kategorija, srebrna plaketa; Državno tekmovanje, TEMSIG, Slovenija

Žanin C., flavta, B kategorija, 1. nagrada, 96,00 točk; Woodwind&Brass Mednarodno tekmovanje Varaždin, Hrvaška

&

Zala K., flavta, A kategorija, 1. nagrada, 97,77 točk; Woodwind&Brass Mednarodno tekmovanje Varaždin, Hrvaška

Trio flavt Metuljčice – Zala K., Anja C., Žanin C., 1.a kategorija, srebrna plaketa; Državno tekmovanje, TEMSIG, Slovenija

Žanin C., flavta, B kategorija, 1. nagrada, 96,00 točk; Woodwind&Brass Mednarodno tekmovanje Varaždin, Hrvaška

&

Zala K., flavta, A kategorija, 1. nagrada, 97,77 točk; Woodwind&Brass Mednarodno tekmovanje Varaždin, Hrvaška

Žanin C., flavta, A kategorija, 1. nagrada, 99,00 točk, LAUREATE; Woodwind&Brass Mednarodno tekmovanje Varaždin, Hrvaška

Neli M., flavta, C kategorija, 2. nagrada, 94,67 točk; Woodwind&Brass Mednarodno tekmovanje Varaždin, Hrvaška

Žanin C., flavta, A kategorija, 1. nagrada, 99,00 točk, LAUREATE; Woodwind&Brass Mednarodno tekmovanje Varaždin, Hrvaška

Neli M., flavta, C kategorija, 2. nagrada, 94,67 točk; Woodwind&Brass Mednarodno tekmovanje Varaždin, Hrvaška

 Neli M., flavta, 1.b kategorija, zlata nagrada; Regijsko tekmovanje, TEMSIG, Slovenija

&

Anika S., flavta, 1.b kategorija, srebrna nagrada; Regijsko tekmovanje, TEMSIG, Slovenija

Neli M., flavta, 1.b kategorija, bronasta plaketa; Državno tekmovanje, TEMSIG, Slovenija

Gaja B., flavta, 1.c kategorija, zlata nagrada; Regijsko tekmovanje, TEMSIG, Slovenija

Klara K., flavta, 1.a kategorija, srebrna nagrada; Regijsko tekmovanje, TEMSIG, Slovenija

 Neli M., flavta, 1.b kategorija, zlata nagrada; Regijsko tekmovanje, TEMSIG, Slovenija

&

Anika S., flavta, 1.b kategorija, srebrna nagrada; Regijsko tekmovanje, TEMSIG, Slovenija

Neli M., flavta, 1.b kategorija, bronasta plaketa; Državno tekmovanje, TEMSIG, Slovenija

Gaja B., flavta, 1.c kategorija, zlata nagrada; Regijsko tekmovanje, TEMSIG, Slovenija

Klara K., flavta, 1.a kategorija, srebrna nagrada; Regijsko tekmovanje, TEMSIG, Slovenija

POMEMBNO

Zlato nagrado za prizadevno delo in trud ter čudovito igranje, si zaslužijo vsi zgoraj, poleg njih pa tudi slednji:

Tajda P., Lana G., Pija F., Rebeka Z., Neja S., Ema G., Klara S.L., Iva B., Tjaš G., Tina Z., Lara L., Glorija Z., Manca Ž., Ana M., Anamarija C., Klara K., Pia Naja K., Zala C., Hana K., Tinkara K., Neža S., Meta Olivija Š., Lina M., Ajda B., Rok M., Anja I., Mija G., Miriam Sophia K., Naja P., Iva Z., Anna M., Tisa F., Julija B., Mia P., Kaja K., Samuel F., Max G.M. in še številni drugi..

 

POMEMBNO

Zlato nagrado za prizadevno delo in trud ter čudovito igranje, si zaslužijo vsi zgoraj, poleg njih pa tudi slednji:

Tajda P., Lana G., Pija F., Rebeka Z., Neja S., Ema G., Klara S.L., Iva B., Tjaš G., Tina Z., Lara L., Glorija Z., Manca Ž., Ana M., Anamarija C., Klara K., Pia Naja K., Zala C., Hana K., Tinkara K., Neža S., Meta Olivija Š., Lina M., Ajda B., Rok M., Anja I., Mija G., Miriam Sophia K., Naja P., Iva Z., Anna M., Tisa F., Julija B., Mia P., Kaja K., Samuel F., Max G.M. in še številni drugi..